Devr-i Alem

Veda ederken iz bırakan anılarımız bir film şeridi gibi gözlerimizin önünden geçer. Bu nedenle bazılarımız tapu koleksiyonu yapmak yerine yeni coğrafyaları, kültürleri, dostları ve deneyimleri keşfetmeyi ve onları biriktirmeyi tercih ederler.

Seyahat endüstrimizin hemen her dalında geride bıraktığımız 20 yıllık tecrübenin sağladığı vizyon, bilgi birikimi ve ilişkileri bir araya getirerek bir seyahat galerisi oluşturduk. Bizzat yaşamanız için …

Bu yıl koleksiyonumuza hangi parçayı katsak ? Burma’yı nehirlerinden, Tibet’i Moğolistan’ı Çin’i raylar üzerinden keşfetmeye ne dersiniz ? Yoksa Toskana’nın en ünlü ahçılarının sunduğu yemek kurslarına katılıp Akdeniz Mutfağı’nın inceliklerini mi öğrensek ? Belki de bir Harley’e atlayıp Route 66’yı tamamlamak ya da F1 Malezya Grand Prix’ini izlemek bize daha uygundur ? Peki Amazonlar’da balık avlamak ya da İsviçre Alplerini balonla keşfetmek dururken tüm bunları yapabilecek miyiz ?

Dünyanın sıra dışı festivallerine katılmak, zirvelerinde helikopterle kayak yapmak, vahşi yaşamları keşfetmek, James Bond’un ünlü “Goldeneye Villası” nda unutulmaz bir hafta geçirmek, , Moto GP yarışları ile heyecanın doruklarına çıkmak, prenses ve düklerin şatolarına konuk olmak, Seyşellerin en güzel halini görmek … derken yüzlerce seyahat alternatifi çıktı ortaya. Sizin için … yaşamanız için … çocuklar kadar mutlu olmanız için.

Turizm Bakanlığı 4766 No’lu A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi ile tescil edilmiş olan “Devri Alem Turizm Seyahat Acentası” ünvanı ile hizmetinizdeyiz.
» 2017 Yılı Şeker Bayramı 25 - 27 Haziran Pazar, Pazartesi ve Salı günlerine denk gelmektedir. Tatilinizi bu tarihe göre planlayabilirsiniz.
» 2017 Yılı Kurban Bayramı 1 - 4 Eylül Cuma, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günlerine denk gelmektedir. Tatilinizi bu tarihe göre planlayabilirsiniz.
» 2013 Mayıs ayından geçerli olmak üzere Türk vatandaşları Botswana'ya VİZESİZ girebileceklerdir.
» Norveç Fiyordları'nda Kuzey Işıklarını seyretmek için Devrialem Turizm'le irtibata geçin. Firmamız Norveç Fiyordları turlarının tek ismi HURTIGRUTEN CRUISES'in Türkiye tek yetkili satış acentasıdır.
» Devrialem Turizm dünyanın en ünlü safari firması WILDERNESS SAFARIS'in Türkiye tek yetkili satış acentası olmuştur.
Yeni düzenlediğimiz tur ve gezilerimizden haberdar olmak, fırsatlarımızdan faydalanmak için bültenimze kayıt olabilirsiniz.